Opis
Husqvarna CRT 48 PS – Profesionalna Gladilka za Beton
Husqvarna CRT 48 PS je zmogljiva gladilka za beton, ki deluje na bencin ali utekočinjeni naftni plin (LPG). Zasnovana za profesionalne uporabnike, ki zahtevajo zanesljivost, natančnost in visoko produktivnost pri delu z betonskimi površinami.
Ključne Lastnosti
- Enostavno upravljanje: Elektro hidravličnega sistema omogoča servo krmiljenje za natančno manevriranje brez utrujenosti operaterja.
- Visoke hitrosti rezila: Zagotavljata višjo produktivnost in boljše končne površine.
- Gladko samodejno delovanje: Brezstopenjski menjalnik samodejno prilagaja navor glede na stanje betona, brez potrebe po mehanskih prilagoditvah.
- Dva načina upravljanja: Izbira med standardnim in povečanim odzivnim načinom omogoča optimalno prilagajanje različnim delovnim pogojem – od zaprtih prostorov do odprtih območij.
- Odlična vidljivost: Sprednje in zadnje luči omogočajo delo v slabi svetlobi, visok sedež pa zagotavlja nemoten pogled na površino.
Napajanje in Tehnične Specifike
Stroj je opremljen s 42,5 kW Kubota motorjem in rezervoarjem za gorivo s prostornino 24,6 litra. Lahko se napaja z bencinom ali LPG, kar omogoča fleksibilnost glede na dostopnost goriva. Gladilka ima premer 1.220 mm z 10 rezili za učinkovito obdelavo betonskih površin.
Vzdrževanje in Uporabnost
Zasnova s predrtim okvirjem omogoča enostaven dostop do komponent za vzdrževanje. Stranice se lahko snemajoči, motorni prostor pa je dostopen s sprednje strani. Velika viličarska žepa ustreza večini viličarjev za enostaven transport. Uporabniku prijazni vmesnik vključuje polnilne vtičnice USB-C in USB-A.
Varnost in Značilnosti
Regulator plina in stikalo prisotnosti operaterja pod sedežem delujeta skupaj za zagotavljanje varne uporabe. Če je potiskan regulator plina brez operaterja na sedežu, se motor samodejno ustavi.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| OEEO klasificirano | Ne |
| Proizvajalec motorja | Kubota |
| Vir napajanja | Bencin/LPG |
| Širina embalaže | 1,416 mm |
| Višina embalaže | 1,641 mm |
| Premer gladilke | 1.220 mm |
| Dolžina embalaže | 2,718 mm |
| Rezila | 10 kosov |
| Prostornina rezervoarja za gorivo | 24,6 l |
| Moč motorja (kot jo navaja proizvajalec motorja) | 42.5 kW |
| Raven zvočnega tlaka na ušesu upravljavca (LpA) | 95,2 dB(A) |
| Izmerjena raven zvočne moči | 112,3 dB(A) |
| Teža (celoten izdelek brez stransko pakiranih artiklov) | 790.1 kg |
| Bruto teža artikla | 853,087 g |
| Izpušne emisije (CO₂ EU V) | 939,1 g/kWh |
| Model motorja | WG1605-GL-E3-HQV-1 |

