Opis
Husqvarna ELITE-CUT™ F635
Rezilo ELITE-CUT™ F635 je vrhunski diamantni rezil za rezanje trdo strdjenega betona in je zasnovano za zahtevne aplikacije z največjo zmogljivostjo. Spada v razred zlate zmogljivosti in je idealno za strojnike, ki zahtevajo izjemno učinkovitost in zanesljivost pri profesionalnih poslih.
Ključne prednosti
- Dolga življenjska doba – Ozke vodne reže in širši segmenti poskrbijo za podaljšano obstojnost rezila tudi pri intenzivni uporabi na zmogljivih strojih
- Laser welded tehnologija – Segmenti so trdno pritrjeni z laserskim varjenjem, kar minimizira tveganje izgube segmentov med delovanjem
- Sendvič zasnova segmentov – Segmenti ostanejo ravni in obdržijo obliko, kar zagotavlja hitro rezanje in maksimalno izkoriščenost materiala
- Fleksibilne možnosti konfiguracije – Dostopne so ozke reže, široke reže ali kombinirane konfiguracije za prilagajanje različnim zahtevam
Zmogljivosti in dostopnost
Husqvarna ELITE-CUT™ F635 je na voljo v široki paleti premerov od 350 mm do 1200 mm ter različnih debelin segmentov (3,2 mm do 4,5 mm), kar omogoča izbiro za različne moči strojev in aplikacije. Priklopni vzorec luknje F635 z vpenjalno osjo premera 25,4 mm zagotavlja kompatibilnost s standardnimi stroji.
Rezilo je idealno za mokro rezanje betona in je primerno za skoraj vse vrste rezkanja betona. Možna je tudi prilagoditev za posebne zahteve.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Hladilna tekočina | Mokro |
| Konfiguracija rezila | Ozke reže / Ozke/široke reže / Široke reže |
| OEEO klasificirano | Ne |
| Raven zmogljivosti | Zlato |
| Vzorec luknje za vpetje | PL70132 |
| Bruto teža artikla | 10,789 g / 13,110 g / 14,800 g / 18,580 g / 2,065 g / 21,500 g / 3,222 g / 37,083 g / 4,356 g / 8,094 g |
| Širina segmenta mm | 3.2 mm / 4.5 mm |
| Višina segmenta mm | 10 mm |
| Višina embalaže | 13 mm / 20 mm / 30 mm |
| Premer vpenjalne osi | 25.4 mm |
| Razpon moči, min kW | 14.91 kW / 31 kW |
| Dolžina segmenta mm | 40 mm |
| Razpon moči, največ kW | 50 kW / 53.69 kW |
| Premer mm | 1,000 mm / 1,200 mm / 350 mm / 400 mm / 450 mm / 600 mm / 700 mm / 750 mm / 800 mm / 900 mm |
| Dolžina embalaže | 1,050 mm / 1,250 mm / 450 mm / 468 mm / 618 mm / 715 mm / 818 mm / 918 mm |
| Širina embalaže | 1,050 mm / 1,250 mm / 400 mm / 468 mm / 618 mm / 715 mm / 818 mm / 918 mm |
| Primerno za | Trdo strjen beton |

