• SL
Košarica
0

Kaj iščete?

3" vakuumska cev s končnimi priključki (10 m)

Šifra: 525 58 46-01

Profesionalna 3" vakuumska cev za učinkovito zbiranje prahu Predstavljamo vam visokokakovostno 3" vakuumsko cev s končnimi priključki, ki je zasnovana za optimalno delovanje z zbiralniki prahu. Ta 10-metrska cev predstavlja nepogrešljiv dodatek za vsakogar, ki se ukvarja s profesionalnim brušenjem in poliranjem tal. Vsestranskost in združljivost...

Variacija izdelka

  • RUBBER RING 300-C COUPLING SEAL (PG820/680)
  • HOSE KIT DC 6000/3000 | 10 m | 3" vacuum hose

Cena se lahko razlikuje glede na izbrano opcijo! 

Spletna brez DDV: 1,51 €
Spletna cena z DDV: 1,84 €
V košarico Povpraševanje
Natisnite PDF ponudbo
  • Specifikacije
  • Sorodni izdelki
  • Mnenja strank

Specifikacije

Opis

Profesionalna 3" vakuumska cev za učinkovito zbiranje prahu

Predstavljamo vam visokokakovostno 3" vakuumsko cev s končnimi priključki, ki je zasnovana za optimalno delovanje z zbiralniki prahu. Ta 10-metrska cev predstavlja nepogrešljiv dodatek za vsakogar, ki se ukvarja s profesionalnim brušenjem in poliranjem tal.

Vsestranskost in združljivost

Ta vakuumska cev je posebej zasnovana kot dodatek za zbiralnike prahu in se popolnoma prilega modelom DC 6000 in DC 3000. Zahvaljujoč kakovostnim končnim priključkom zagotavlja tesno povezavo in optimalen pretok, kar preprečuje izgube moči sesanja.

Tehnične prednosti

  • Premer 3" (76,2 mm) za močno sesalno moč
  • Dolžina 10 metrov za veliko delovno površino
  • Robustna konstrukcija za dolgotrajno uporabo v zahtevnih okoljih
  • Prilagodljiv material za enostavno rokovanje in shranjevanje
  • Posebej oblikovani priključki za hitro in učinkovito priključitev

V kompletu dobite vse potrebno za takojšnjo uporabo. Za različne namene uporabe so na voljo tudi druge variacije izdelka, vključno s tesnilnim gumijastim obročem 300-C COUPLING SEAL, ki je primeren za modele PG820 in PG680.

Naša vakuumska cev je zasnovana z mislijo na profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo rešitev za odstranjevanje prahu pri delu z brusilniki, rezalniki in drugimi stroji za obdelavo površin. Izboljšajte svojo delovno učinkovitost in zagotovite čistejše delovno okolje z našo premium 3" vakuumsko cevjo.

* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.

Lastnosti

Dodatek za Zbiralniki prahu
Dolžina velikosti izdelka 1,000 mm / 920 mm
Višina velikosti izdelka 255 mm / 35 mm
Širina velikosti izdelka 750 mm / 920 mm

Sorodni izdelki

MNENJA STRANK

Mnenja in ocene kupcev za "3" vakuumska cev s končnimi priključki (10 m)"
Povprečna ocena: 0,00 od 5 temelji na 0 ocenah.

Če ste izdelek že kupili, bomo vašega mnenja zelo veseli!

Ocenite izdelek
cookie icon
Uporabljamo piškotke, da bi razumeli kako uporabljate spletno mesto in izboljšali uporabniško izkušnjo. To vključuje tudi personalizacijo vsebine in oglasov. Za urejanje ali odjavo uporabe piškotkov kliknite tukaj. Z nadaljevanjem ogleda spletnega mesta ali zaprtjem tega obvestila se strinjate z našo uporabo piškotkov.

Nastavitve zasebnosti

Spletna analitika

Oglasi

Spletni piškotki

Izberete lahko do 5 izdelkov za primerjavo:

    Primerjaj Zapri primerjavo