Opis
Dvižno streme za talne žage
Dvižno streme je namenjen za uporabo s talnimi žagami modelov FS 410, FS 413, FS 513, FS 520 in FS 524. Gre za praktičen dodatek, ki bistveno izboljša učinkovitost in varnost pri delu s to vrsto opreme.
Ta sistem omogoča enostavno dvigovanje in pozicioniranje delovnega materiala na točno želeno višino, kar je ključno za natančne reze in optimalno ergonomijo pri delu. Dvižni mehanizem je zasnovan za stabilnost in zanesljivost, saj so ta stremi izdelani iz trpežnih materialov, ki zdržijo redne obremenitve na gradbenih in obrtniških objektih.
Tehnične lastnosti
Proizvod ima kompaktne dimenzije, primerne za praktično skladiščenje in transport. Bruto teža je 2,956 g, kar ga naredi enostavno upravljivega, kljub stabilnosti njegove konstrukcije. Embalaža je dimenzionirana z dolžino 485 mm, širino 400 mm in višino 95 mm, kar omogoča učinkovito shranjevanje in varno dostavo.
Uporaba in prednosti
Dvižno streme povečuje varnost operaterja, saj zmanjšuje potrebo po ročnem dviganju težkih materialov. Omogoča tudi bolj precizne reze, saj je material stabilno in točno pozicioniran. To je idealno za profesionalne uporabnike, ki iščejo zanesljiv in učinkovit dodatek za svoje talne žage.
Investicija v to dodatno opremo se hitro povrne z izboljšano produktivnostjo in zmanjšanjem utrudljivosti pri delu.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Dodatek za | Talne žage |
| Bruto teža artikla | 2,956 g |
| Višina embalaže | 95 mm |
| Višina velikosti izdelka | 95 mm |
| Širina velikosti izdelka | 385 mm |
| Širina embalaže | 400 mm |
| Dolžina embalaže | 485 mm |
| Dolžina velikosti izdelka | 500 mm |

