Opis
Husqvarna Air Scrubber A 100 – Profesionalni Čistilnik Zraka
Husqvarna Air Scrubber A 100 je napredni čistilnik zraka, zasnovan za zahtevne industrijske in komercialne aplikacije. S prevozno ročko in trdnimi kolesi se enostavno premika po lokaciji, medtem ko robustna konstrukcija prenaša do 100 kg dodatne teže na vrhu, kar omogoča praktično uporabo na različnih površinah.
Ključne Lastnosti
- Inteligentno spremljanje filtra: LED vrstica stanja na sprednji strani prikazuje stopnjo nasičenosti filtra s petimi barvno kodiranimi stopnjami, kar vam omogoča enostaven pregled učinkovitosti celo iz razdalje.
- Testiranje HEPA filtra: Funkcija preizkusa zagotavlja pravilno delovanje bistvenih filtrov in označuje raven nasičenosti v petih stopnjah za optimalno vzdrževanje.
- Preverjena učinkovitost: Vsak filter je individualno testiran pri največjem pretoku zraka, kar zagotavlja visoko filtracijsko učinkovitost in skladnost s standardi razreda M/H, HEPA H13 in H14.
- Tri hitrosti ventilatorja: Izberite med polnim pretokom, standardnim ali nizkim hrupom (50 dB) z največjo prilagodljivostjo.
- Enostavno vzdrževanje: Pametna zasnova omogoča hitro zamenjavo filtrov in popolno razstavljanje v nekaj minutah za dostop do vseh servisnih delov.
- Zaščita pred vodo (IPX4): Enostavna dekontaminacija s spiranjem – le odstranite filtre pred čiščenjem.
- Pametna sporočila: Integriran žep na hrbtu organizira manjše predmete, kot so napajalni kabli.
Tehnične Lastnosti: Nazivna vhodna moč 0,61 kW | Pretok zraka 2.010 m³/h | Napajanje 220-240 V, 50-60 Hz | Teža 42 kg | Dimenzije: 725 x 569 x 861 mm
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Blagovna znamka (Ext. Matl Group) | Husqvarna |
| Nazivni tok | (2,7) A |
| OEEO klasificirano | Da |
| Vir napajanja | Žični |
| Nazivna vhodna moč | 0.61 kW |
| Višina embalaže | 1,005 mm |
| Zahteva po zraku | 2.010 m³/h |
| Pretok zraka pri turbini | 3.500 m³/h |
| Maks. vakuum | 9 mbar |
| Teža (celoten izdelek brez stransko pakiranih artiklov) | 42 kg |
| Bruto teža artikla | 58,300 g |
| Dolžina velikosti izdelka | 569 mm |
| Širina embalaže | 610 mm |
| Širina velikosti izdelka | 725 mm |
| Dolžina embalaže | 810 mm |
| Višina velikosti izdelka | 861 mm |
| Frekvenca | 50-60 Hz |
| Napetost | 220-240 V |
| Pretok zraka | 2.010 m³/h |
| Faze | 1 f |
