Opis
Husqvarna Autogrinder 8 D – Samodejni brusilnik za profesionalno brušenje tal
Husqvarna Autogrinder 8 D je revolucionarna samodejno delujoča brusilna naprava, namenjena profesionalcem, ki iščejo najvišjo učinkovitost in kvaliteto pri brušenju betonskih tal. Ta zmogljiva naprava z nazivno močjo 16,5 kW in širino brušenja 800 mm omogoča hitro in enakomerno obdelavo velikih površin s tremi brusilnimi diski premera 270 mm.
Inteligentna navigacija in avtonomno delovanje
Ključna prednost Autogrinder 8 D je napredni navigacijski sistem, ki neprekinjeno skenira prostor in orientacijo naprave. Ta tehnologija omogoča stroју, da se samodejno drži vnaprej načrtane poti brez posredovanja operaterja. Po nastavljanju brusne površine in parametrov na intuitivnem zaslonom na dotik se upravljavec lahko posveči drugim nalogam, medtem ko naprava nemoteno deluje.
Celovita varnost in nadzor
Naprava je opremljena s certificiranimi varnostnimi sistemi, vključno z barieričnim senzorjem, zaznavanjem ovir in nadzorni sistemi za kable in cevi. Senzor podtlaka zagotavlja, da pravilno deluje tudi prah-sesalni sistem. Vsi dogodki se v realnem času prikazujejo na zaslonu in daljinskem upravljalniku, stroj pa se samodejno ustavi, če se sproži kateri od varnostnih sistemov.
Učinkovitost in kontrola
Tehnologija Dual Drive™ omogoča neodvisno prilagajanje hitrosti in smeri brusilnih diskov glede na bobna, kar zagotavlja optimalno brušenje. Pritisk brušenja do 380 kg in maksimalna hitrost brusilnega diska 1.176 vrt/min omogočata visoko stopnjo odstranjevanja materiala. Sistem hladilne meglice hladi diamantna orodja in izboljšuje produktivnost ter zmanjšuje tveganje zamazanosti orodij.
Trajnost in zanesljivost
Zatesnjena brusilna glava s servisnim intervalom 1000 ur preprečuje vdor prahu in vode. Tudi elektronska naprtiža je zaščitena s prah-tesnim kablažem in zunanjim hlajenjem. Robustni plavajoči pokrov samodejno sledi površini tal za optimalno pobiranje prahu, medtem ko EZchange™ držalo orodij z Airflow tehnologijo izboljšuje hladenje in vodenje prahu.
Husqvarna Autogrinder 8 D je idealna rešitev za profesionalne operaterje, ki zahtevajo zanesljivost, učinkovitost in vrhunsko kvaliteto rezultatov pri zahtevnih projektih brušenja tal.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Blagovna znamka (Ext. Matl Group) | Husqvarna |
| OEEO klasificirano | Da |
| Smer vrtenja | Obe smeri |
| Vir napajanja | Žični |
| Vrsta delovanja | Self operating or Remote-controlled |
| Dolžina embalaže | 1,600 mm |
| Dolžina velikosti izdelka | 1,651 mm |
| Višina embalaže | 1,470 mm |
| Višina velikosti izdelka | 1,363 mm |
| Maksimalna hitrost brusilnega diska | 1.176 vrt/min |
| Število brusnih diskov | 3 kosi |
| Zatiči | 3P + N + E |
| Nazivna vhodna moč | 16.5 kW |
| Nazivni tok | 30 A |
| Premer brusilnega diska | 270 mm |
| Pritisk brušenja, največ | 380 kg |
| Minimalna hitrost brusilne plošče | 420 vrt/min |
| Bruto teža artikla | 720,000 g |
| Širina velikosti izdelka | 909 mm |
| Širina embalaže | 950 mm |
| Moč motorja | 16.5 kw |
| Frekvenca | 50-60 Hz |
| Napetost | 380-480 V |
| Teža | 680 kg |
| Faze | 3 f |
| Širina brušenja | 800 mm |

