Opis
Husqvarna Blastrac 2-48 DSP – Profesionalni samovozni brizgalni čistilec
Husqvarna Blastrac 2-48 DSP je napredni samovozni stroj za peskanje, namenjen zahtevnim industrijskih aplikacijam. Kombinira moč, učinkovitost in ergonomski dizajn za optimalno delovanje na gradbenih in industrijskih področjih.
Ključne prednosti
- Delo praktično brez prahu – Stroj se priključi na industrijsko zbiralko prahu Husqvarna, kar ustvari zaprt sistem in zagotavlja čisto delovno okolje ter boljšo varnost operaterja
- Samohodni s pogonskimi kontrolami – Opremljen z motorjem za enostavno vožnjo in kontrole na ročaju za radialne in osne gibe, kar zmanjšuje utrujenost in povečuje produktivnost
- Zmogljiva zmogljivost – Dva močna motorja za peskanje zagotavljata enakomeren in konsistenten vzorec blasta ter profil površine za kakovostne rezultate
- Ekonomična in trajnostna rešitev – Ponovna uporaba abrazivov zmanjšuje stroške, voda se ne uporablja, kemikalije so nepotrebne
- Ergonomski dizajn – Samovozni sistem z intuitivnimi krmilnimi funkcijami omogoča udobno delo tudi pri daljših izmenih
Tehnični podatki
Napetost: 440 V | Moč: 50,5 kW | Delovna širina: 123 cm | Bruto teža: 2.150 kg | Priključek sesalne cevi: 150 mm. Idealen je za peskanje betona, jekla in drugih površin v industrijah, saj zagotavlja profesionalne rezultate z minimalnim vplivom na okolje.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Vir napajanja | Žični |
| Vrsta delovanja | Poteg |
| Višina embalaže | 1,600 mm |
| Višina velikosti izdelka | 1,481 mm |
| Bruto teža artikla | 2,400,000 g |
| Dolžina embalaže | 2,400 mm |
| Dolžina velikosti izdelka | 2,664 mm |
| Širina embalaže | 2,300 mm |
| Širina velikosti izdelka | 2,226 mm |
| Teža (celoten izdelek brez stransko pakiranih artiklov) | 2,150 kg |
| Nazivni tok | 125 A |
| Priključek za sesalno cev | 150 mm |
| Frekvenca | 60 Hz |
| Izhodna moč | 50.5 kW |
| Napetost | 440 V |
| Faze | 3 f |
| Delovna širina | 123 cm |

