Opis
Husqvarna CT 36 – Profesionalna Gladilka za Beton
Husqvarna CT 36 je vrhunska motorna gladilka za beton, namenjena profesionalcem, ki zahtevajo natančnost, učinkovitost in zanesljivost. Ta zmogljiva naprava je idealna za poliranje in gladenje betonskih površin vseh velikosti, od manjših projektov do obsežnih gradbenih del.
Ključne Prednosti
- Patentirane dinamično uravnotežene gladilke – Zagotavljajo enak učinek pri vseh hitrostih z vsemi vrstami rezil, vključno s plavajočimi ploščami
- Največji nadzor in minimalen napor – Ergonomski dizajn omogoča lažje upravljanje in zmanjšuje utrujenost operaterja
- Spremenljive hitrosti – Nizke hitrosti za lebdenje, visoke hitrosti za poliranje. Modeli s CVT sklopko omogočajo še širši razpon regulacije
- Varnost v ospredju – Žiroskopski varnostni senzor zaustavlja vrtenje ročaja v treh četrtinah obrata, kar zagotavlja zaščito operaterja
- Prilagodljiv naklon rezila – Do 30° za optimalno poliranje betona in doseganje popolnih rezultatov tudi na robnih območjih
Tehnične Zmogljivosti
Naprava je dostopna v različnih izvedbah z motorji Honda GX160 (3,6 kW) in GX240 (5,9 kW), kar omogoča izbiro glede na specifične potrebe projekta. Gladilka je opremljena s štirimi rezili in ima premer gladilne površine 915 mm. S prostornino rezervoarja za gorivo 3,1 do 5,3 litrov zagotavlja dolgo delovno avtonomijo.
Fleksibilne Možnosti Ravnanja
Različne nastavke za ročaj (nastavljivi, prilagodljivi in zložljivi) omogočajo prilagoditev različnim delovnim razmeram in preferencam operaterja. To naredi CT 36 idealno rešitev za različne vrste betonskih površin in delovnih pogojev.
Husqvarna CT 36 je izbira profesionalcev, ki vedo, da kvaliteta in zanesljivost niso predmet kompromisov.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| OEEO klasificirano | Da |
| Proizvajalec motorja | Honda |
| Vir napajanja | Bencin |
| Dolžina embalaže | 1,095 mm |
| Širina embalaže | 1,095 mm |
| Višina embalaže | 1,030 mm |
| Prostornina rezervoarja za gorivo | 3,1 l / 5,3 l |
| Moč motorja (kot jo navaja proizvajalec motorja) | 3.6 kW / 5.9 kW |
| Rezila | 4 kosi |
| Raven zvočnega tlaka na ušesu upravljavca (LpA) | 85,7 dB(A) / 86,4 dB(A) / 91,2 dB(A) |
| Teža (celoten izdelek brez stransko pakiranih artiklov) | 89.5 kg / 91 kg / 97.5 kg |
| Izmerjena raven zvočne moči | 101,4 dB(A) / 106,6 dB(A) / 99,5 dB(A) |
| Bruto teža artikla | 125,700 g / 126,700 g / 132,700 g / 137,700 g / 138,700 g / 148,700 g / 157,700 g |
| Izpušne emisije (CO₂ EU V) | 757 g/kWh / 762 g/kWh |
| Premer gladilke | 915 mm |
| Model motorja | GX160 / GX240 |

