Opis
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Material kosišča | Jeklo |
| Možnost mazanja osi | Ne |
| Načini košnje | Mulčenje/zadnji izmet |
| Nastavitev višine košnje | Ročica na kosišču |
| Prašno lakirano kosišče | Da |
| Tip kosilne enote | Combi |
| Tip rezila | Mulčenje/Izmet |
| Debelina ohišja kosišča | 2,8 mm |
| Rezila | 3 kosi |
| Višina košnje, min. | 25 mm |
| Višina košnje, maks. | 80 mm |
| Pogonski sistem | Belt |
| Teža | 60 kg |
| Širina košnje | 112 cm |
