Opis
Husqvarna DM 210 SP – Profesionalni vrtalnik za suho vrtanje
DM 210 SP je napredni vrtalnik jedra, posebej zasnovan za hitro in učinkovito suho vrtanje v armiranem betonu, zidanih in kamnitih materialih. Ta zmogljiv stroj je idealna izbira za profesionalce, ki potrebujejo zanesljivo rešitev za različne aplikacije brez uporabe vode.
Ključne prednosti
- Mehko udarjanje za učinkovito vrtanje: Mehki udarci kladiva zabijajo sveder v luknjo in zagotavljajo neprekinjeno izpostavljenost diamantov. Sistem tudi neprekinjeno hladi diamante, da prepreči njihovo glaziranje. Mehke udarce je mogoče po potrebi vklopiti in izklopiti.
- Zasnovano za suhe aplikacije: Omogoča hitro in učinkovito vrtanje brez potrebe po vodi, kar ga naredi odlično izbiro za občutljiva okolja, kot so pisarne, cerkve in območja z obsežnimi električnimi inštalacijami.
- Ergonomska zasnova: Nizka teža (6,5 kg) in ergonomska zasnova omogočata enostavno prenašanje, postavitev in uporabo. Trpežna in udarec-odporna zasnova ščiti elektronske komponente.
- Izbirnik dveh hitrosti: Omogoča enostavno izbiro prave hitrosti vretena in navora za vrtanje premerov do 202 mm (prestava 1: 1.200 vrt/min, prestava 2: 2.800 vrt/min).
- Zaščita pred preobremenitvijo (Elgard™): Elektronska zaščita pulzira motor kot opozorilo na bližajočo se preobremenitev in ga samodejno izklopi, da prepreči pregrevanje ter podaljša življenjsko dobo vrtalnika.
- Mehki zagon (Softstart™): Elektronski omejevalnik toka omogoča gladek zagon in ohrani visoko produktivnost tudi z normalnimi varovalkami.
- Certificiran nadzor prahu: Strogo preizkušen z ekstraktorji prahu (DE 110H in DE 35H), izpolnjuje standarde OSHA in EN za dovoljeno izpostavljenost kristaliničnemu kremenovemu prahu.
Idealne aplikacije
DM 210 SP je popoln za vrtanje kanalov, penetracijo kablov in cevi, sanitarne in ogrevalne inštalacije ter prezračevalne odprtine v betonu, zidanih in kamnitih materialih.
Specifikacije: Moč motorja 2 kW, univerzalni motor, napetost 220-240 V, 50-60 Hz, maksimalni premer vrtanja brez stojala 100 mm in do 150 mm s stojalom, teža 11,32 kg z embalažo.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Hladilna tekočina | Suho |
| OEEO klasificirano | Da |
| Vodni priključek | N/A |
| Vrsta motorja | Univerzalni motor |
| Hitrost vretena neobremenjena prestava 1 | 1.200 vrt/min |
| Hitrost vretena v neobremenjenem prestavnem razmerju 2 | 2.800 vrt/min |
| Bruto teža artikla | 11,320 g |
| Priporočen premer svedra, min | 30 mm |
| Montažna objemka | 60 mm |
| Raven zvočnega tlaka na ušesu upravljavca (LpA) | 99 dB(A) |
| Izmerjena raven zvočne moči | 111 dB(A) |
| Širina velikosti izdelka | 111 mm |
| Zajamčena raven zvočne moči (LWA) | 116 dB(A) |
| Širina embalaže | 185 mm |
| Višina velikosti izdelka | 274 mm |
| Višina embalaže | 400 mm |
| Dolžina velikosti izdelka | 514 mm |
| Dolžina embalaže | 595 mm |
| Moč motorja | 2 kw |
| Frekvenca | 50-60 Hz |
| Napetost | 220-240 V |
| Teža | 6.5 kg |
| Faze | 1 f |
| Pogon | žični |
| Največji premer vrtanja brez stojala | 100 mm |
| Največji premer vrtanja s stojalom | 150 mm |
| Prestave | 2 |

