Opis
Husqvarna ELITE-CUT™ S1620 – Profesionalno rezilo za beton
Rezilo Husqvarna ELITE-CUT™ S1620 je vrhunsko orodje za rezanje betona, namenjeno zahtevnim aplikacijam v gradbeništvu. Z premerom 415 mm in segmentirano konfiguracijo je idealno za mokro rezanje trdega do srednje trdega betona, opeke, blokov in betona z nizko armaturo.
Ključne prednosti
- Nadzorovana porazdelitev diamantov – Diamanti so skrbno pozicionirani in koncentrirani za enakomerno obrabo skozi celotno življenjsko dobo rezila, kar zagotavlja gladko in stabilno rezanje od prvega do zadnjega reza
- Optimalna uporabniška izkušnja – Krajši 20 mm segmenti z ozkim režo povečujejo stabilnost in zmanjšujejo tresljaje med rezanjem, kar izboljšuje udobje in učinkovitost
- Zmanjšane vibracije – Tehnologija omogoča gladko in hitro rezanje že od samega začetka, kar zmanjšuje utrujenost operaterja
- Inteligentni indikatorji obrabe – Vgrajeni žlebi služijo kot jasen indikator stanja rezila. Dokler so žlebi vidni, ima rezilo zadosten bočni razred za učinkovito rezanje. Ko žlebi izginejo, je čas za zamenjavo
- Indikator življenjske dobe – Jasna razdelnica med diamantno plastjo in podlago omogoča enostavno prepoznavanje, kdaj je rezilo popolnoma obrabljeno
Tehnične značilnosti
Rezilo je primerno za električne rezalniki s potrebno mocjo od 3 do 5,5 kW. Vpetje je prek standardnega vzorca luknje PL70050 s premerom osi 25,4 mm. Segment ima višino 13 mm in širino 2,8 mm, kar zagotavlja odličan kompromis med hitrostjo rezanja in trajnostjo.
Klasificirano v razredu Zlato po kriterijih zmogljivosti, rezilo ELITE-CUT™ S1620 predstavlja odličen izbor za profesionalce, ki zahtevajo zanesljivost, učinkovitost in dolgo življenjsko dobo orodja.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Hladilna tekočina | Mokro |
| Konfiguracija rezila | Segmentiran |
| OEEO klasificirano | Ne |
| Raven zmogljivosti | Zlato |
| Vrsta orodja za električni rezalnik | Standardna rezila |
| Vzorec luknje za vpetje | PL70050 |
| Bruto teža artikla | 2,942 g |
| Širina segmenta mm | 2.8 mm |
| Razpon moči, min kW | 3 kW |
| Razpon moči, največ kW | 5.5 kW |
| Višina embalaže | 8 mm |
| Višina segmenta mm | 13 mm |
| Dolžina segmenta mm | 20 mm |
| Premer vpenjalne osi | 25.4 mm |
| Dolžina embalaže | 465 mm |
| Širina embalaže | 465 mm |
| Premer rezalne plošče | 415 mm |
| Primerno za | Abrazivni strjeni beton / Blok / Mehko strjen beton / Nizka armatura v betonu / opeka |


