Opis
Husqvarna EX 20 – Profesionalni Krpalni Obdelovalni Stroj
Husqvarna EX 20 je vrhunski hidravlični krpalni obdelovalni stroj, namenjen zahtevnim nalogam v gradbeništvu in vzdrževanju cest. Ta napredni stroj zagotavlja izjemno učinkovitost in zanesljivost pri delu s trdimi površinami.
Ključne Lastnosti
- Širina rezanja 200 mm za učinkovito obdelavo večjih površin
- Prilagljiva globina rezanja od 0 do 70 mm za različne vrste del
- Maksimalni delovni tlak 200 bar za optimalno moč rezanja
- Pretok hidravličnega olja 70 l/min za stabilno delovanje
- Kot vrtenja 180° za fleksibilno namestitev in orientacijo
- Vhodni tlak do 310 bar za kompatibilnost z različnimi hidravličnimi sistemi
Tehnične Prednosti
Stroj je opremljen s 42 rezalniki, ki zagotavljajo konstantno kvaliteto rezanja in dolgotrajno učinkovitost. Robusna konstrukcija z težo 216 kg jamči stabilnost in trajnost pri intenzivni uporabi.
Kompaktne dimenzije (566 × 544 × 777 mm) omogočajo enostavno transporto in nameščanje na različnih gradbenih mestih. EX 20 je idealen izbor za nakladače, bagerje in druge hidrostatske stroje, ki zahtevajo zanesljivo opremo za krpanje in obdelavo površin.
Investicija v Husqvarna EX 20 pomeni izbiro kakovosti, ki jo zaznamuje швedska inženirska tradicija in dolgoletne izkušnje v razvoju profesionalnih orodij.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Minimalna globina rezanja | 0 mm |
| Podskupine rušilnih orodij HCP | Krpalni obdelovalni stroji |
| Število pobiral | 42 |
| Največja globina rezanja | 70 mm |
| Pretok hidravličnega olja | 70 l/min |
| Največji delovni tlak | 200 bar |
| Širina rezanja | 200 mm |
| Teža (celoten izdelek brez stransko pakiranih artiklov) | 216 kg |
| Vhodni tlak, največ | 310 bar |
| Širina velikosti izdelka | 544 mm |
| Dolžina velikosti izdelka | 566 mm |
| Višina velikosti izdelka | 777 mm |
| Kot vrtenja | 180 ° |


