Opis
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Tip freze | Dvo-stopenjska |
| WEEE Classified | No |
| Višina dovoda | 55 cm |
| Nastavitev kota, desno | 117 ° |
| Nastavitev kota, levo | 117 ° |
| GTIN-13/EAN | 7391883982303 |
| Pogonski sistem | Belt |
| Teža | 93,2 kg |
| Delovna širina | 100 cm |

