Opis
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Proizvajalec motorja | Husqvarna |
| WEEE Classified | No |
| Prestave nazaj | 1 |
| Prostornina rezervoarja za gorivo | 2,6 l |
| Neto moč pri določenih o/min | 3.600 vrt/min / 4,4 kW |
| Prestave naprej | 6 |
| Širina stroja | 60,96 cm |
| Pritisk hrupa na uporabnikova ušesa | 85 dB(A) |
| Višina stroja | 102,87 cm |
| Moč zvoka, zajamčena LWA | 105 dB(A) |
| Dolžina stroja | 148,59 cm |
| Emisije izpušnih plinov (CO2 EU V) | 963 g/kWh |
| Teža | 91,2 kg |
| Prostornina valja | 212 сm³ |
| Delovna širina | 61 cm |
| Tip menjalnika | drsna plošča |

