Opis
Husqvarna TACTI-WIRE™ C790 – Profesionalna diamantna žica za rezanje betona
TACTI-WIRE™ C790 je visokokakovostna diamantna žica, ki je posebej zasnovana za hitro in učinkovito rezanje armaturnega betona. Z inovativno tehnologijo posamično gnečenih kroglic in trdnim naravnim kavčukom predstavlja idealno rešitev za zahtevne delovne pogoje na gradbiščih.
Ključne prednosti
- Stroškovno učinkovita – Visoka kakovost in dostopna cena jo delata odlično izbiro za širok nabor del
- Posamično zgnečene kroglice – Kroglice so stisnjene na jedro žice, da preprečijo njihov zlom in podaljšajo življenjsko dobo
- Trden naravni kavčuk – Stabilizira obode in vzmeti, da se izognete neželenemu gibanju
- Dolga življenjska doba – Reže hitreje in traja dlje kot standardna galvanizirana ali sintrana žica, saj več kroglic pomeni več diamantov
Tehnične specifikacije
Žica je primerna za rezanje srednje in nizke armature v betonu z mokro hladilno tekočino. Z 40 kroglicami premera 11 mm, dolžino embalaže 1.000 mm in bruto težo 340 g, je TACTI-WIRE™ C790 zanesljiva izbira za profesionalce, ki zahtevajo vrhunsko kvaliteto in trajnost. Vzmeti in guma ter sintrane kroglice zagotavljajo stabilnost in natančnost pri rezanju.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Hladilna tekočina | Mokro |
| Montaža | Vzmeti + guma, sintrane kroglice |
| OEEO klasificirano | Ne |
| Dolžina embalaže | 1,000 mm |
| Premer kroglice mm | 11 mm |
| Širina embalaže | 11 mm |
| Višina embalaže | 11 mm |
| Število kroglic mm | 40 |
| Bruto teža artikla | 340 g |
| Primerno za | Nizka armatura v betonu / Srednja armatura v betonu |
