Opis
Husqvarna VARI-CUT™ F1650C – Diamantno rezilo za univerzalno uporabo
Husqvarna VARI-CUT™ F1650C je vrhunsko diamantno rezilo, zasnovano za rezanje srednje trdnega in trdno strjenega betona ter betona s srednje armaturo. To je idealna izbira za profesionalce, ki iščejo zanesljivo in učinkovito orodje za raznolike rezalne naloge.
Ključne prednosti
- Dobro razmerje med zmogljivostjo in ceno – Ta orodje vam ponuja odličnega vrednost za vašo naložbo s poudarkom na učinkovitosti in trajnosti
- Sendvič zasnova segmentov – Posebna konstrukcija pomaga rezilu ohraniti obliko in zagotavlja visoko rezalno hitrost ter polno izkoriščenost višine segmenta
- Optimalna uporabniška izkušnja – Kratki 20 mm segmenti z ozko režo povečajo stabilnost in zmanjšajo tresljaje med rezanjem, kar izboljša udobje operaterja in učinkovitost stroja
Tehnične lastnosti
Rezilo je na voljo v različnih izvedbah glede na vaše potrebe. Premer segmentov je 3,9 do 5,2 mm, višina segmenta 14 mm, dolžina pa 20 mm. Razpoložljive so različne velikosti rezila – od 350 mm do 1.200 mm premera – z vpetjalnimi osmi 25,4 mm in 35 mm. Rezilo je primerno za naprave z močjo od 31 do 60 kW in je zasnovano za mokro rezanje. Izbira vam omogoči perfect prilagajanje za skoraj katero koli aplikacijo rezanja betona.
Segmentirana konfiguracija in srebrna raven zmogljivosti zagotavljata optimalno ravnotežje med hitrostjo rezanja in obstojnostjo orodja v zahtevnih pogojih.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Hladilna tekočina | Mokro |
| Konfiguracija rezila | Segmentiran |
| OEEO klasificirano | Ne |
| Raven zmogljivosti | Srebrna |
| Vzorec luknje za vpetje | DP / LC / LOU / LOU/ROG |
| Bruto teža artikla | 10,684 g / 10,697 g / 10,733 g / 10,739 g / 10,752 g / 10,833 g / 10,846 g / 12,095 g / 12,516 g / 12,529 g / 12,577 g / 12,590 g / 12,680 g / 12,693 g / 13,526 g / 14,148 g / 14,161 g / 14,214 g / 14,227 g / 14,326 g / 14,339 g / 15,859 g / 15,872 g / 15,928 g / 15,941 g / 16,045 g / 16,058 g / 20,511 g / 20,524 g / 20,587 g / 20,600 g / 24,706 g / 24,789 g / 3,248 g / 3,807 g / 3,820 g / 3,838 g / 3,851 g / 3,891 g / 3,904 g / 4,487 g / 5,241 g / 5,359 g / 5,372 g / 5,398 g / 5,411 g / 5,463 g / 5,476 g / 6,431 g / 6,444 g / 6,474 g / 6,487 g / 6,548 g / 6,561 g / 6,914 g / 66,020 g / 66,117 g / 7,964 g / 8,012 g / 8,025 g / 8,060 g / 8,073 g / 8,142 g / 8,155 g / 9,142 g / 9,273 g / 9,286 g / 9,322 g / 9,335 g / 9,407 g / 9,420 g |
| Širina segmenta mm | 3.9 mm / 4.4 mm / 4.7 mm / 5.2 mm |
| Višina embalaže | 15 mm / 212 mm / 213 mm / 25 mm / 9 mm |
| Višina segmenta mm | 14 mm |
| Dolžina segmenta mm | 20 mm |
| Premer vpenjalne osi | 25.4 mm / 35 mm |
| Razpon moči, min kW | 31 kW |
| Razpon moči, največ kW | 60 kW |
| Premer mm | 1,000 mm / 1,200 mm / 350 mm / 450 mm / 500 mm / 550 mm / 600 mm / 650 mm / 700 mm / 750 mm / 800 mm / 900 mm |
| Širina embalaže | 1,070 mm / 1,204 mm / 415 mm / 590 mm / 725 mm / 880 mm |
| Dolžina embalaže | 1,070 mm / 1,204 mm / 440 mm / 590 mm / 725 mm / 880 mm |
| Primerno za | Srednja armatura v betonu / Srednje trdo strjen beton / Trdo strjen beton |


