Opis
Husqvarna VARI-GRIND™ DISC ARROW 0
VARI-GRIND™ DISC ARROW 0 je profesionalno orodje za učinkovito odstranjevanje različnih vrst premazov in adhezivov. Zasnovan je za zahtevne aplikacije, kjer potrebujete zanesljivo in hitro rešitev za pripravo površin.
Učinkovito odstranjevanje premazov
To sodo učinkovito odstranjuje:
- Lepila (vključno s vinilnimi lepili in keramičnimi lepili)
- Izravnalne mase in tanke izravnalne mase do 1 mm
- Barve in tanke barve do 1 mm
- Tanke epoksidne premaze do 1 mm
- Estrihe za ploščice
Enostavna izbira orodja
Razpoložljiva so tri trdosti veziva – mehka, srednja in trda – kar omogoča enostavno izbiro pravega orodja glede na vrsto premazа in zahtevnost naloge. To je idealno za občasno uporabo in različne aplikacije.
Tehnične lastnosti
Disco ima premer 250 mm z zrnavostjo 25, kar zagotavlja optimalno ravnotežje med učinkovitostjo in trajnostjo. Višina embalaže 25 mm omogoča kompaktno shranjevanje in enostavno transporto. Bruto teža artikla znaša 3,580 g, kar ga naredi praktičnega za delo. Orodje je klasificirano kot OEEO in ima privijačeno pričvrstitev za varno uporabo.
VARI-GRIND™ DISC ARROW 0 je vaš zaupanljiv partner za vse vrste primerov odstranjevanja premazov na gradbenih in obrtniških področjih.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Colour | Zelena |
| Hladilna tekočina | Suho |
| OEEO klasificirano | Da |
| Priključek | Privijačeno |
| Raven zmogljivosti | Srebrna |
| Bruto teža artikla | 3,580 g |
| Velikost zrna | 25 |
| Višina embalaže | 25 mm |
| Premer mm | 250 mm |
| Širina embalaže | 262 mm |
| Dolžina embalaže | 265 mm |
| Primerno za |
Keramično lepilo / Tanek epoksi ( |

