Opis
- Tiho delovanje
- Transportni način
- Lahek stroj in ergonomska oblika
- Samodejni izklop
- Teleskopska cev
- Visoko zmogljiv akumulatorski sistem
- Ročni napenjalnik verige
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Brezžična povezljivost | Brez/Ni primerno |
| Modelsko ime akumulatorja | -- |
| Modelsko ime polnilca | -- |
| Primerljiv nivo tresljajev (ahv, eq) sprednji / zadnji ročaj | 0,773 m/s² |
| Prostornina rezervoarja olja | 0,07 l |
| Tip akumulatorja | -- |
| Tip goriva | Akumulator |
| Vključno z akumulatorjem in polnilnikom | Ne |
| WEEE Classified | Yes |
| Teža ( brez akumulatorja in opreme za rezanje) | 6,1 kg |
| Teža (brez rezalne garniture) | 6,1 kg |
| Priporočena dolžina meča, min. | 25 cm |
| Priporočena dolžina meča, maks. | 30 cm |
| Pritisk hrupa na uporabnikova ušesa | 80,6 dB(A) |
| Moč zvoka, zajamčena LWA | 97 dB(A) |
| Dolžina, z rezilom | 304 cm |
| Tip motorja | PMDC (2 krtači) |
| Korak verige | 1/4" |
| Dolžina meča | 10 in |
| Hitrost verige pri maks. moči | 10 m/s |
| Napetost akumulatorja | 36 V |
| Tip verige | H00 |

