Opis
Husqvarna ELITE-CUT™ F1690C – Diamantna rezilna plošča za profesionalne izzive
Rezilna plošča Husqvarna ELITE-CUT™ F1690C je vrhunski izbor za strokovnjake, ki zahtevajo največjo zmogljivost in zanesljivost pri najzahtevnejših nalogah. Ta segmentirana diamantna rezila so posebej zasnovana za rezanje armiranega betona, mehko strjenega betona in abrazivno strjenega betona s kombinacijo izredne hitrosti rezanja in izjemne vzdržljivosti.
Ključne prednosti
- Nadzorovana porazdelitev diamantov – Diamanti so skrbno pozicionirani in koncentrirani za doseganje enakomerne obrabe skozi celotno življenjsko dobo rezila, kar zagotavlja neprekinjeno gladko izkušnjo upravljavca od prvega do zadnjega reza
- Reže hitreje, traja dlje – Kombinacija vrhunske hitrost rezanja in izjemne trajnosti omogoča najvišjo produktivnost
- Široko okno uporabe – Zasnovano za visoko zmogljivost v širokem spektru aplikacij in vrst betona
- Mokro rezanje – Hladilna tekočina zagotavlja optimalno delovanje in podaljša življenjsko dobo rezila
Specifikacije
ELITE-CUT™ F1690C je dostopna v številnih različicah s premeri od 350 mm do 1800 mm, kar omogoča izbiro idealne velikosti za vašo opremo. Segmentna širina se spreminja od 4,4 do 5,2 mm, z vpenjalno osjo premera 25,4 mm. Plošča je klasificirana v razredu zlate zmogljivosti in je primerna za opremo z močjo od 50 do 110 kW.
Zahvaljujoč segmentiranoj konfiguraciji in napredni tehnologiji razporeditve diamantov, je ELITE-CUT™ F1690C idealna rešitev za profesionalce, ki ne dopuščajo kompromisov pri kakovosti in učinkovitosti.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Hladilna tekočina | Mokro |
| Konfiguracija rezila | Segmentiran |
| OEEO klasificirano | Ne |
| Raven zmogljivosti | Zlato |
| Vzorec luknje za vpetje | LOU / LOU/ROG |
| Bruto teža artikla | 101,270 g / 107,390 g / 11,490 g / 114,030 g / 13,140 g / 14,860 g / 169,620 g / 18,570 g / 20,880 g / 22,740 g / 4,550 g / 54,760 g / 6,070 g / 61,220 g / 7,270 g / 8,550 g / 9,950 g / 95,450 g |
| Širina segmenta mm | 4.4 mm / 4.7 mm / 5.2 mm |
| Višina segmenta mm | 16 mm |
| Višina embalaže | 20 mm / 30 mm |
| Premer vpenjalne osi | 25.4 mm |
| Dolžina segmenta mm | 40 mm |
| Razpon moči, min kW | 50 kW |
| Razpon moči, največ kW | 110 kW |
| Premer mm | 1,000 mm / 1,200 mm / 1,300 mm / 1.070 mm / 1.400 mm / 1.500 mm / 1.600 mm / 1.800 mm / 350 mm / 450 mm / 500 mm / 550 mm / 600 mm / 650 mm / 700 mm / 750 mm / 800 mm / 900 mm / 970 mm |
| Dolžina embalaže | 1,015 mm / 1,225 mm / 1,630 mm / 1,830 mm / 468 mm / 518 mm / 618 mm / 718 mm / 818 mm / 915 mm |
| Širina embalaže | 1,015 mm / 1,225 mm / 1,630 mm / 1,830 mm / 468 mm / 518 mm / 618 mm / 718 mm / 818 mm / 915 mm |
| Primerno za | Abrazivni strjeni beton / Mehko strjen beton / Srednja armatura v betonu |


