Opis
Husqvarna VARI-CUT™ F1635C - Diamantno rezilo za univerzalno uporabo
Husqvarna VARI-CUT™ F1635C je profesionalno diamantno rezilo, zasnovano za rezanje srednje do trdo strjenega betona s poudarkom na odličnem razmerju med zmogljivostjo in ceno. To rezilo je idealna izbira za izvajalce in profesionalne uporabnike, ki iščejo zanesljivo in učinkovito orodje za zahtevne rezalne naloge.
Ključne značilnosti
- Sendvič zasnova segmentov - Omogoča rezilu, da obdrži svojo obliko in zagotavlja visoko rezalno hitrost ter polno izrabljeno višino segmenta
- Kratki 20 mm segmenti - Z ozko režo za povečano stabilnost in zmanjšane tresljaje med rezanjem
- Segmentirana konfiguracija - Optimalno namenjena za mokro rezanje in univerzalno uporabo
- Več možnosti premerov in velikosti - Dostopno v različnih dimenzijah (od 350 mm do 1200 mm) za različne aplikacije in vpenjalne sisteme
- Prilagodljive širine segmentov - Od 3,9 mm do 5,2 mm za izbiro, ki se najpbolje prilega vašim potrebam
Tehnične specifikacije in variacije
Rezilo je na voljo s preprosto vpenjalno osjo (25,4 mm) in univerzalno osjo (35 mm), kar omogoča fleksibilno uporabo na različnih strojih. Različni vzorci luknje za vpetje (DP, LOU, LC, LOU/ROG) zagotavljajo kompatibilnost s pretežino večino profesionalnih naprav. Rezilo je primerno za mokro rezanje betona, kar omogoča nižje temperature in daljšo življenjsko dobo orodja.
Naprava deluje z mocjo med 16 kW in 45 kW, kar je primerno za srednje do večje rezalne sisteme. Njegova srebrna raven zmogljivosti ga uvršča med visoko učinkovita orodja za profesionalno uporabo brez dodatnih ekoloških omejitev.
Husqvarna VARI-CUT™ F1635C je optimalna izbira za kakovostno, zanesljivo in stroškovno učinkovito rezanje betona v različnih industrijskih in gradbiščnih aplikacijah.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Hladilna tekočina | Mokro |
| Konfiguracija rezila | Segmentiran |
| OEEO klasificirano | Ne |
| Raven zmogljivosti | Srebrna |
| Vzorec luknje za vpetje | DP / LC / LOU / LOU/ROG |
| Bruto teža artikla | 10,700 g / 10,713 g / 10,749 g / 10,757 g / 10,770 g / 10,853 g / 10,866 g / 12,113 g / 12,534 g / 12,547 g / 12,596 g / 12,609 g / 12,702 g / 12,715 g / 13,544 g / 14,167 g / 14,180 g / 14,235 g / 14,248 g / 14,350 g / 14,363 g / 15,879 g / 15,892 g / 15,949 g / 15,962 g / 16,070 g / 16,083 g / 20,533 g / 20,546 g / 20,610 g / 20,623 g / 24,730 g / 24,815 g / 3,256 g / 3,816 g / 3,829 g / 3,847 g / 3,860 g / 3,902 g / 3,915 g / 4,497 g / 5,252 g / 5,370 g / 5,383 g / 5,410 g / 5,423 g / 5,477 g / 5,490 g / 6,443 g / 6,456 g / 6,488 g / 6,501 g / 6,564 g / 6,577 g / 6,927 g / 66,049 g / 66,147 g / 7,977 g / 8,026 g / 8,039 g / 8,076 g / 8,089 g / 8,160 g / 8,173 g / 9,157 g / 9,287 g / 9,300 g / 9,338 g / 9,351 g / 9,424 g / 9,437 g |
| Širina segmenta mm | 3.9 mm / 4.4 mm / 4.7 mm / 5.2 mm |
| Višina embalaže | 15 mm / 212 mm / 213 mm / 25 mm / 9 mm |
| Višina segmenta mm | 14 mm |
| Razpon moči, min kW | 16 kW |
| Dolžina segmenta mm | 20 mm |
| Premer vpenjalne osi | 25.4 mm / 35 mm |
| Razpon moči, največ kW | 45 kW |
| Premer mm | 1,000 mm / 1,200 mm / 350 mm / 450 mm / 500 mm / 550 mm / 600 mm / 650 mm / 700 mm / 750 mm / 800 mm / 900 mm |
| Širina embalaže | 1,070 mm / 1,204 mm / 415 mm / 590 mm / 725 mm / 880 mm |
| Dolžina embalaže | 1,070 mm / 1,204 mm / 440 mm / 590 mm / 725 mm / 880 mm |
| Primerno za | Močna armatura v betonu / Srednje trdo strjen beton / Trdo strjen beton |

