Opis
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Hladilna tekočina | Suho |
| OEEO klasificirano | Ne |
| Stikalo za vpenjanje | Da / Ne |
| Tip tirnice | Vignolove tirnice / Žlebljene tirnice |
| Vir napajanja | Bencin |
| Valji | 1 |
| Število udarcev | 2-taktni motor |
| Vibracije desni/zadnji ročaj | 3,5 m/s² / 3,9 m/s² |
| Vibracije levi/sprednji ročaj | 3,4 m/s² / 4,4 m/s² |
| Debelina rezila, največ | 5 mm |
| Največja hitrost moči | 8.400 vrt/min |
| Največja moč motorja | 9.300 vrt/min |
| Premer vpenjalne osi | 25.4 mm |
| Bruto teža artikla | 32,980 g / 35,200 g / 35,400 g / 35,600 g / 37,980 g |
| Širina glave, največ | 135 mm / 85 mm |
| Obodna hitrost, največ | 90 m/s |
| Raven zvočnega tlaka na ušesu upravljavca (LpA) | 104 dB(A) |
| Zajamčena raven zvočne moči (LWA) | 117 dB(A) |
| Širina velikosti izdelka | 241 mm |
| Širina embalaže | 350 mm |
| Višina velikosti izdelka | 439 mm / 476 mm |
| Višina embalaže | 500 mm |
| Izpušne emisije (CO₂ EU V) | 726 g/kWh |
| Dolžina velikosti izdelka | 742 mm / 771 mm |
| Dolžina embalaže | 975 mm |
| Moč motorja | 5.8 kw |
| Teža | 15.3 kg / 16 kg |
| Max. globina reza | 118 mm / 145 mm |
| Premer rezalne plošče | 350 mm / 400 mm |

