Opis
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Blagovna znamka (Ext. Matl Group) | Husqvarna |
| Minimalna hitrost brusilne plošče | 0 vrt/min |
| OEEO klasificirano | Da |
| Smer vrtenja | Ena smer |
| Vir napajanja | Žični |
| Dolžina embalaže | 1,020 mm |
| Dolžina velikosti izdelka | 1,525 mm |
| Višina embalaže | 1,050 mm |
| Število brusnih diskov | 3 |
| Zatiči | 2 / 5 |
| Nazivni tok | 13 A / 9 A |
| Pritisk brušenja, največ | 66 kg / 79 kg |
| Bruto teža artikla | 152,000 g |
| Premer brusilnega diska | 230 mm |
| Širina velikosti izdelka | 555 mm |
| Maksimalna hitrost brusilnega diska | 542 vrt/min / 558 vrt/min |
| Širina embalaže | 610 mm |
| Višina velikosti izdelka | 950 mm |
| Moč motorja | 2.2 kw / 4 kw |
| Frekvenca | 50 Hz |
| Napetost | 220-240 V / 380-420 V |
| Teža | 120 kg / 133 kg |
| Faze | 1 f / 3 f |
| Širina brušenja | 515 mm |

