Opis
Husqvarna VARI-CUT™ F1670C Diamantno rezilo
Husqvarna VARI-CUT™ F1670C je profesionalno diamantno rezilo, zasnovano za rezanje srednje trdnega armiranega betona z mokro hladilno tekočino. To segmentirano rezilo ponuja izjemno razmerje med zmogljivostjo in stroški, kar ga naredi idealno izbiro za zahtevne gradbene projekte.
Ključne lastnosti
- Dobro ravnovesje med zmogljivostjo in stroški – Zagotavlja visoko vrednost za vašo naložbo s poudarkom na učinkovitosti rezanja in trajnosti
- Sendvič zasnova segmentov – Pomaže rezilu ohraniti svojo obliko in zagotavlja visoko rezalno hitrost ter popolno izrabljanje celotne višine segmenta
- Optimalna uporabniška izkušnja – Kratki 20 mm segmenti z ozkim režo povečujejo stabilnost in zmanjšujejo tresljaje med rezanjem, kar izboljša tako izkušnjo upravljavca kot tudi učinkovitost stroja
Tehnične lastnosti
Rezilo je dostopno v različnih premerah od 350 mm do 1200 mm z več možnostmi konfiguracije. Segmenti imajo nastavljivo širino (3,9 mm do 5,2 mm) in višino 14 mm, kar omogoča prilagoditev specifičnim potrebam projekta. Rezilo je kompatibilno s standardnimi vpetji (DP, LOU, LC in LOU/ROG), vključno z vejama 25,4 mm in 35 mm. Primerno je za stroje s poder od 45 do 60 kW in se uporablja z mokro hladilno tekočino za optimalne rezultate.
Platforma Srebrne ravni zmogljivosti zagotavlja zanesljivo delovanje in dolgo življenjsko dobo rezila tudi pri intenzivni rabi.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Hladilna tekočina | Mokro |
| Konfiguracija rezila | Segmentiran |
| OEEO klasificirano | Ne |
| Raven zmogljivosti | Srebrna |
| Vzorec luknje za vpetje | DP / LC / LOU / LOU/ROG |
| Bruto teža artikla | 10,673 g / 10,686 g / 10,721 g / 10,727 g / 10,740 g / 10,819 g / 10,832 g / 12,082 g / 12,503 g / 12,516 g / 12,563 g / 12,576 g / 12,664 g / 12,677 g / 13,512 g / 14,134 g / 14,147 g / 14,199 g / 14,212 g / 14,309 g / 14,322 g / 15,844 g / 15,857 g / 15,912 g / 15,925 g / 16,027 g / 16,040 g / 20,495 g / 20,508 g / 20,570 g / 20,583 g / 24,688 g / 24,770 g / 3,241 g / 3,800 g / 3,813 g / 3,831 g / 3,844 g / 3,882 g / 3,895 g / 4,479 g / 5,232 g / 5,351 g / 5,364 g / 5,389 g / 5,402 g / 5,453 g / 5,466 g / 6,421 g / 6,434 g / 6,465 g / 6,478 g / 6,537 g / 6,550 g / 6,904 g / 66,000 g / 66,096 g / 7,954 g / 8,002 g / 8,015 g / 8,050 g / 8,063 g / 8,130 g / 8,143 g / 9,131 g / 9,262 g / 9,275 g / 9,311 g / 9,324 g / 9,394 g / 9,407 g |
| Širina segmenta mm | 3.9 mm / 4.4 mm / 4.7 mm / 5.2 mm |
| Višina embalaže | 15 mm / 212 mm / 213 mm / 25 mm / 9 mm |
| Višina segmenta mm | 14 mm |
| Dolžina segmenta mm | 20 mm |
| Premer vpenjalne osi | 25.4 mm / 35 mm |
| Razpon moči, min kW | 45 kW |
| Razpon moči, največ kW | 60 kW |
| Premer mm | 1,000 mm / 1,200 mm / 350 mm / 450 mm / 500 mm / 550 mm / 600 mm / 650 mm / 700 mm / 750 mm / 800 mm / 900 mm |
| Širina embalaže | 1,070 mm / 1,204 mm / 415 mm / 590 mm / 725 mm / 880 mm |
| Dolžina embalaže | 1,070 mm / 1,204 mm / 440 mm / 590 mm / 725 mm / 880 mm |
| Primerno za | Srednja armatura v betonu / Srednje trdo strjen beton |

