Opis
Husqvarna LT 8005 – Profesionalni Vibratorni Nabijač
Husqvarna LT 8005 je kompaktna in zanesljiva vibracijska nabijačka, namenjena profesionalnim uporabnikom in gradbiščem, kjer je potrebna visoka zmogljivost kompaktiranja na manjšem prostoru. Napajana z zmogljivim dizelskim motorjem Yanmar s 3 kW moči, ta preizkušena in zanesljiva tehnologija zagotavlja dolgotrajno delovanje tudi v zahtevnih pogojih.
Ključne Značilnosti
- Visoka zmogljivost kompaktiranja – Učinkovito zgoščevanje materiala je doseženo s kombinacijo zmogljivega dizelskega motorja in trpežnega menjalnika, ki omogoča visoko hitrost udarcev in veliko udarno silo.
- Odlična ergonomija – Enojna dvižna točka olajša rokovanje in transport na mestu. Nabijač je primeren za delo na različnih površinah, dodatne transportne kolese pa so na voljo kot oprema.
- Enostavno za manevriranje – Uravnotežena zasnova zagotavlja odličen oprijem in okretnost. Dobra vidljivost noge nabijača med delovanjem omogoča pravočasno premikanje in varno delo.
- Prijazno do uporabnika – Intuitiven trostopenjski nadzor plina omogoča enostavno upravljanje in varčevanje z gorivom. Ročaj z zmanjšanimi vibracijami zmanjšuje utrujenost upravljavca.
- Trpežna zasnova – Zaščitni okvir motor in sestavne dele ščiti pred poškodbami pri delu blizu ovir. Centrifugalna sklopka zagotavlja dolgotrajnost.
- Enostaven za servisiranje – Preprosti dostop do vseh servisnih točk omogoča hitro in učinkovito vzdrževanje.
LT 8005 je idealen izbor za kompaktiranje nasutih materialov na manjših površinah, idealen za korake, pločnike in druga ozka mesta na gradbiščih.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Blagovna znamka (Ext. Matl Group) | Husqvarna |
| OEEO klasificirano | Ne |
| Proizvajalec motorja | Yanmar |
| Vir napajanja | Dizel |
| Dolžina embalaže | 1,073 mm / 1,080 mm |
| Višina velikosti izdelka | 1,089 mm |
| Izpušne emisije (CO₂ EU V) | 1.068 g/kWh |
| Raven zvočnega tlaka na ušesu upravljavca (LpA) | 93 dB(A) |
| Bruto teža artikla | 101,500 g / 103,000 g |
| Zajamčena raven zvočne moči (LWA) | 106 dB(A) |
| Širina velikosti izdelka | 382 mm |
| Širina embalaže | 436 mm / 440 mm |
| Dolžina velikosti izdelka | 780 mm |
| Višina embalaže | 950 mm / 980 mm |
| Operativna masa | 91 kg / 92 kg |
| Širina plošče | 280 mm / 330 mm |
| Moč motorja | 3 kw |
| Hitrost | 11,5 m/min |

