Opis
Husqvarna ELITE-CUT™ F1635C – Profesionalno diamantno rezilo za tla
Rezilo Husqvarna ELITE-CUT™ F1635C je vrhunsko diamantno rezilo, namenjeno strokovnjakom, ki zahtevajo najvisjo produktivnost in učinkovitost pri najbolj zahtevnih nalogah. Posebej je zasnovano za rezanje betona, vključno z armirano betonsko strukturo, in se odlikuje z izjemno hitrostjo rezanja ter izjemno vzdržljivostjo.
Ključne značilnosti
- Nadzorovana porazdelitev diamantov – Diamanti so skrbno pozicionirani in koncentrirani za doseganje enakomerne obrabe skozi celotno življenjsko dobo rezila, kar zagotavlja neprekinjeno gladko izkušnjo upravljavca od prvega do zadnjega reza.
- Reže hitreje, traja dlje – Zasnovano za vrhunske zmogljivosti, ta diamantna rezilna plošča odlikuje izjemna hitrost rezanja in izjemna vzdržljivost.
- Optimalna uporabniška izkušnja – Kratki segmenti (20 mm) z ozko režo povečajo stabilnost in zmanjšajo tresljaje med rezanjem, kar bistveno izboljša tako izkušnjo upravljavca kot tudi učinkovitost stroja.
- Široko okno uporabe – Zasnovano za visoko zmogljivost v širokem spektru aplikacij.
Tehnične specifikacije
Rezilo je dostopno v različnih premerah (od 350 mm do 1200 mm) in je primerno za uporabo z vpenjalno osjo premera 25,4 mm. Segmentirane konfiguracije z različnimi širinami segmentov (od 3,9 mm do 5,2 mm) omogočajo prilagoditev specifičnim potrebam projekta. Rezilo deluje na mokro in je certificirano za raven zmogljivosti Zlato, kar zagotavlja vrhunsko kakovost in zanesljivost.
Idealno za srednje do trdo strjeni beton in betonske konstrukcije z mocno armaturo, je rezilo ELITE-CUT™ F1635C odličen izbor za profesionalne uporabnike, ki ne sprejemajo kompromisov pri kakovosti in zmogljivosti.
* Pridržujemo si pravico do napak na spletni strani tako v slikovnem kot tekstovnem delu in zanje ne prevzemamo odgovornosti.
Lastnosti
| Hladilna tekočina | Mokro |
| Konfiguracija rezila | Segmentiran |
| OEEO klasificirano | Ne |
| Raven zmogljivosti | Zlato |
| Vzorec luknje za vpetje | DP / LOU / LOU/ROG |
| Širina segmenta mm | 3.9 mm / 4.4 mm / 4.7 mm / 5.2 mm |
| Bruto teža artikla | 10,430 g / 11,880 g / 12,120 g / 13,510 g / 13,830 g / 15,780 g / 19,430 g / 21,810 g / 23,730 g / 4,470 g / 5,380 g / 6,510 g / 6,630 g / 6,730 g / 62,610 g / 7,760 g / 7,800 g / 9,070 g |
| Razpon moči, min kW | 16 kW |
| Višina segmenta mm | 16 mm |
| Dolžina segmenta mm | 20 mm |
| Višina embalaže | 20 mm |
| Premer vpenjalne osi | 25.4 mm |
| Razpon moči, največ kW | 45 kW |
| Premer mm | 1,000 mm / 1,200 mm / 1.070 mm / 350 mm / 450 mm / 500 mm / 550 mm / 600 mm / 650 mm / 700 mm / 750 mm / 800 mm / 900 mm / 970 mm |
| Dolžina embalaže | 1,015 mm / 1,225 mm / 468 mm / 518 mm / 618 mm / 718 mm / 818 mm / 915 mm |
| Širina embalaže | 1,015 mm / 1,225 mm / 468 mm / 518 mm / 618 mm / 718 mm / 818 mm / 915 mm |
| Primerno za | Močna armatura v betonu / Srednje trdo strjen beton / Trdo strjen beton |


